Free Hit Counters
Pracoholizm - nie, Akoholizm - nie, Nikotynoholizm -nie, Seksoholizm - nie, Zakupoholizm - nie, Telefonoholizm - nie, KSIĄŻKOHOLIZM - yes, yes, yes !!!
Blog > Komentarze do wpisu

CUDA JANA PAWŁA II- PAWEŁ ZUCHNIEWICZ

 Cuda się zdarzają i warto na nie liczyć

 

Każdy z nas w pewnym okresie życia czeka na cud. W tej książce mamy liczne przykłady osób, którym się wydaje, że doświadczyły  cudu. I dla mnie nie jest ważne, że Kościół nie uznał jeszcze oficjanie żadnego cudu dokonanego za wstawiennictwem Jana Pawła II. Dla mnie jest ważne, że te osoby same uznały, że cud się dokonał. Uznały, że nastąpiło w ich życiu coś niewyobrażalnie dobrego. 

Podczas czytania tej książki smutek wobec tylu nieszczęść miesza się z nadzieją i podziwem dla Boga, który chciał poprzez naszego papieża Jana Pawła II dokonać tylu cudów.

Nurtowało mnie pytanie: czyJan Paweł II miał świadość, że ma moc uzdrawiania. I oczywiście Paweł Zuchniewicz intuicyjnie wyprowadził mnie z błędu.  Autor zamieścił rozmowę z doktorem Theillierem. Otóż uważa on, że:

 „Święci mają różne dary nazywane charayzmatami. Są osoby, którym udzielony jest charyzmat uzdrawiania. Nie jest to metoda czy technika, ale dar.. Osobiście nie wydaje mi się,by Jan Paweł II miał charyzmat uzdrawiania. Natomiat niewątpliwie miał dar modliwty, wstawiania się, pośrednictwa”.

Czegóż mogę życzyć sobie i wam?

Otóż jak nawiększej liczby osób, za wstawiennictwem których mogą  dokonywać się cuda.

wtorek, 13 lipca 2010, jolad6

Polecane wpisy

Komentarze
2010/07/14 13:03:21
To miła recenzja i daje do myślenia. A tak przy okazji Zuchniewicza, Wujka Karola już przeczytałem, czeka tylko na napisanie notki, stąd dziękczynienia za zwrócenie uwagi na tę książkę. Pozdrowienia
-
jolad6
2010/07/14 20:55:21
Juz od dawna wiem że mam zdolności telepatyczne. Właśnie dziś buszowałam po twoim blogu, a ty sie oczywiście rozdwoiłeś, rozmnożyłeś blogowo. Mam nadzieję że Wujek Karol podobał się. Ja osobiście bardzo bym chciała przeczytać jeszcze Lolka..-P.Zuchniewicza, wtedy dopiero miałabym obraz całości. Ale w mojej bibliotece nieosiągalna. A w ogóle za kilka dni się dowiem, że tworzysz trzeciego bloga? Co ci chodzi jeszcze po główce-hihi?