Free Hit Counters
Pracoholizm - nie, Akoholizm - nie, Nikotynoholizm -nie, Seksoholizm - nie, Zakupoholizm - nie, Telefonoholizm - nie, KSIĄŻKOHOLIZM - yes, yes, yes !!!
Blog > Komentarze do wpisu

Zakładki do książek

Zrobiłam sobie kiedyś taką oto zakładkę do książek. Niestety zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Śledztwo w domu i bibliotece nie przyniosło rozwiązania zagadki-zostałam bez zakładki. 

zakładka do książki

Aby szewc bez butów już nie chodził, zrobiłam następną, ale tym razem szydełkową. Każdy kto umie trzymać w reku szydełko  może sobie taka zrobić.

zakładka do książki

 
niedziela, 12 października 2008, jolad6

Polecane wpisy

Komentarze
2008/10/13 23:32:04
bardzo ładna ta druga...;) chętnie pooglądałam, jako, że lubię bardzo zakładki.
-
2008/10/14 09:34:38
Chiaro musimy poprosić Artdeco aby nam poszukała coś w duzym świecie zakładkowego
-
Gość: ika53@autograf.pl, *.acn.waw.pl
2008/10/20 15:37:52
Witaj po raz wtóry! Dziękuję za odpowiedź na mój komentarz, dowodzi ona, że jesteś nie tylko osobą sympatyczna, ale i z dużym poczuciem humoru. Sprawa zakładki męczyła mnie przez cały czas czytania Twojego blogu(szydełkuję,ale zrobić coś z samego wyglądu danej rzeczy, niestety nie potrafię,bez opisu ani rusz). Pomyślałam jednak,że jeżeli szydełkujesz, to może masz swój blog również w dziale "Hobby". W "Robótkowych szaleństwach" znalazłam opis zakładki. Mam nadzieję,że mogę spróbować ją zrobić? Twój blog robótkowy w moim osobistym rankingu ma duży plus, co oznacza,że oceniam go bardzo wysoko. Do usłyszenia w świecie książek i robótek. Pozdrawiam tym razem również syna.
-
2008/10/20 20:40:29
Iko zapewniam cię, że poczucie humoru mam. Ale przede wszystkim dystans do siebie i coraz więcej wyrozumiałości dla drugiego człowieka. I tego życzę wszystkim., bo życie wtedy staje się prostsze.
Co do zakładki to namiary dałam na nią w wyrazie" zrobić" i podpisie zdjęcia. Jak masz ochotę zrobić to narysuję lepszy schemat, bo ja jestem z takich co "nie zapomniał wół jak cieleciem był"
Syn na własne oczy przeczytał pozdrowienia i usmiechnął sie od ucha do ucha a może szerzej.